طراحی سایت

سفارش طراحی وب سایت آنلاین ؛ سفارش آنلاین طراحی سایت ، طراحی سایت آنلاین ، ...

خدمات طراحی سایت

خدماتی که طراحی سایت ، شامل آنها میشود ؛ مانند طراحی وب سایت شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، ...​

زمانش رسیده

برای آنلاین شدن برندتان در اینترنت آماده هستید؟

کسب و کار شما چیست ؟ میخواهید از مشتریانتان سفارشات آنلاین دریافت کنید ؟ یا یک سایت شرکتی میخواهید برای کسب اعتبار ؟ هدف شما از داشتن یک وب سایت چیست ؟ تبلیغات چاپی جای خود را دارند . اما میبینیم که امروزه در کنار تبلیغات چاپ شده ، کسب و کار های مجازی رونق گرفته اند . اکثریت به صفحات مجازی و وبگاه ها رو آورده اند تا در کنار کسب و کار سنتی خود ، کسب و کار آنلاین را نیز تجربه کنند . قدم اول پیگیری نیاز و هدفتان در ذهنتان است . آیا شما به آنلاین بودن نیاز دارید ؟! دلیلش چیست ؟ برندتان هم اکنون آنلاین خواهد شد ! قدم دوم چیست ؟

طراحی سایت - زمانش رسیده
وب سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت شرکتی " می باشد ، وارد بخش وب سایت شرکتی شوید .
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت - قدم به قدم

قدم به قدم

برای درک نیاز برندمان به وضعیت آنلاین چه باید کرد؟

انتخاب از شما و اجرا از ما ! میخواهید بعد از تکمیل شدن سایت فروشگاهی خود ، چه کنید ؟ برخی تولید محتوا را می گزینند ، برخی بازاریابی دیجیتال ، و برخی ... . انتخاب با خودتان است . وب سایت هایی که هدف مشخصی را دنبال میکنند ، بسیار زودتر به فتح قله های گوگل دست می یابند . پس هدف گذاری در طراحی وب سایت ، مسئله ای بی اهمیت نیست . و اطمینان داشته باشید که انتخاب شما ، برای گوگل محترم است !!! گوگل بین سایت های فروشگاهی و شرکتی فرقی نمی گذارد . فرقی بین این دو نیست ! جز هدفشان . پس هدفتان را تعیین کنید . اما فقط هدف ؟ هدف را تعیین کردید و الان یک وب سایت دارید . چه چیزی تغییر کرده ؟ جواب این سوال را خوتان باید بسازید !

وب سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت فروشگاهی " می باشد ، وارد بخش وب سایت فروشگاهی شوید .
طراحی سایت فروشگاهی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

نقش ایده پردازی

آیا هدفتان از داشتن یک " وب سایت " پیگیری ایده ای نو می باشد؟

هدفتان از طراحی وب سایتتان اصلا مهم نیست . هیچ موتور جستجویی معیاری برای تشخیص پیاده سازی ایده های نو در وب سایت شما را پیگیری نمیکند ! اما کاربران ترافیک سایت را می سازند . پس هر چه بتوانید محتوایی را تولید کنید که کاربران را در امر بازدید ترغیب کند ، در حفظ رتبه یک وب سایت موفق تر خواهید بود . البته نقش ایده ها در طراحی یک وب سایت آنقدر ها هم مهم نیست ! بعد از ساختن وب سایت خود هم ، میتوانید ایده تان را پیاده کنید . این بدین معناست که شاید می خواهید وب سایت شما شرکتی باشد . صرفا جهت معرفی کسب و کارتان ! پس ایده ای برای افزایش ترافیک سایتتان در نظر بگیرید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس شما را هم در امر ایده پردازی و هم در امر طراحی وب سایتتان همراهی میکند . و بهترین ها را برای شما رقم خواهد زد . اتاق ایده پردازی آنلاین از جمله خدماتی میباشد که مونیکس در جهت ترکیب ایده ها و اجرایی کردن آن ها ، برای شما مشتریان گرامی ، فراهم آورده . با عضویت در سایت میتوانید به صورت رایگان اتاق ایده پردازی آنلاین را در اختیار داشته باشید .

طراحی سایت - نقش ایده پردازی
وب سایت شخصی
طراحی سایت شخصی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت شخصی " می باشد ، وارد بخش وب سایت شخصی شوید .
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت - طراحی سایت

طراحی سایت

هدفتان مشخص شده و در پی قدم بعدی هستید؟

تبدیل هدف و ایده تان به یک آدرس اینترنتی ، وظیفه ماست ! گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن رعایت کلیه اصول و مبانی روز بهینه سازی ها و ایندکسینگ گوگل ، شما را در جامعه جهانی اینترنت ، بارگذاری خواهیم کرد . ما وب سایت شما را با تضمین رضایت نهایی تان ، راه اندازی میکنیم . شما لایق بهترین ها هستید . پس جای نگرانی نیست . مطمعن باشید که این کار تخصص ماست و ما در این امر ، حرفه و تخصص خود را برای شما ، به نمایش می گذاریم . همانطور که در بخش " طراحی گرافیک " ذکر شده ، جذابیت وب سایت شما ، به جذابیت بنر های آن نیز ، بستگی دارد . پس ما برای آنلاین شدن ، به طراحی گرافیک نیز ، نیاز خواهیم داشت !

وب سایت خبری
طراحی سایت خبری
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت خبری " می باشد ، وارد بخش وب سایت خبری شوید .
طراحی سایت خبری
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

لوگو ، طراحی بنر ها

نقش طراحی گرافیک در وب سایت شما چیست؟

وب سایت شما در آغاز یک لوگو می خواهد . و سپس برندینگ در عکس ها و بنر هایتان . خب این امر وظیفه کیست ؟ زیر شاخه کدامین خدمات قابل ارائه مونیکس است ؟ همانطور که در بخش طراحی گرافیک گفته شده ، گرافیست ها تبلیغات شما را می رانند . اعم از چاپی و یا محتوای الکترونیکی . پس وب سایت شما ، نیاز به یک طراح گرافیک دارد که مونیکس آن را هم به بهترین شیوه ، فراهم میکند و شما برای داشتن وب سایتتان ، به عوامل دیگر بی نیاز هستید و تنها با یک مجموعه در طرف هستید که این مجموعه ایده های شما را اولویت بندی کرده ، در طراحی ها می گنجاند ، و به یک آدرس اینترنتی تبدیل میکند ! رویای نهفته شما در گوگل ، در دستان ماست ! و اما چه تضمینی میباشد که این همان ایده های شماست که تبدیل به یک آدرس اینترنتی خواهد شد ؟

طراحی سایت - لوگو ، طراحی بنر ها​
وب سایت نوبت دهی
طراحی سایت نوبت دهی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت نوبت دهی " می باشد ، وارد بخش وب سایت نوبت دهی شوید .
طراحی سایت نوبت دهی
طراحی سایت - تضمین از سوی مونیکس

تضمین از سوی مونیکس

مونیکس چه تضمینی را برای بهترین بودنتان دارد؟

شما قصد ترمیم ندارید ! هدفتان این است که وب سایت خود را طراحی کنید . و مسلم است که نمی خواهید بعد از اینکه وب سایت خود را طراحی کردید ، به دنبال پیشرفت آن ( بهینه سازی و ... ) ، هزینه های جانبی و اضافی بپردازید . ما بی نیاز بودن سفارشتان را به هر گونه پرداخت اضافی بعد از تحویل ، ضمانت میکنیم . بدون قید و بدون شرط ! شما در نتیجه سفارشتان را به طرزی تحویل خواهید گرفت که دقیقاً خواسته بودید . مونیکس برای کلیه خدمات خود ضمانت های ویژه و معتبر در نظر گرفته است . با خیال راحت و تصمیمی مطمعن ، طراحی وب سایتتان را آنلاین ، سفارش دهید ! اما مسئله مهمی هم این میان می باشد . برای داشتن یک وب سایت ، چه بودجه ای مورد نیاز است ؟

وب سایت چند منظوره
طراحی سایت چند منظوره
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت چند منظوره " می باشد ، وارد بخش وب سایت چند منظوره شوید .
طراحی سایت چند منظوره

به چه قیمت

بودجه شما برای سفارش ساخت وب سایتتان چه اندازه ای میباشد؟

از این پس داشتن یک وب سایت ، امری محال نیست ! گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، داشتن یک وب سایت را با هر بودجه ای ممکن کرده . و شما به مقدار بودجه تان میتوانید سفارش دهید ! ضمانت در کنار قیمت مناسب را طریقه کار خود قرار دادیم تا رضایت شما را بدست آورده و در کنار شما ، بهترین باشیم . و تضمین رضایت شما مشتریان گرامی ، همان هدفی است که در مونیکس دنبال می شود . و در کنار این تضمین ، ضمانت بهترین قیمت هم از مواردی است که در راستای آن ، قدم نهادیم . و با بررسی نیاز مشتریان ، بودجه آن ها ، و هدفشان ، تعرفه های ساخت وب سایت را مشخص نمودیم . اما در مونیکس همیشه تخفیف های پی در پی شما را راضی خواهند ساخت !

طراحی سایت - به چه قیمت​
وب سایت ایده اختصاصی
طراحی سایت ایده اختصاصی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت وب سایت شما " وب سایت ایده اختصاصی " می باشد ، وارد بخش وب سایت ایده اختصاصی شوید .
طراحی سایت ایده اختصاصی
طراحی سایت - سفارش آنلاین

سفارش آنلاین

سفارش ساخت وب سایت هم به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، اتاق ایده پردازی آنلاین و نیز بخش سفارشات را برای این امر ممکن کرده است . و مانند کلیه خدمات دیگر مونیکس ، طراحی وب سایتتان را نیز می توانید آنلاین سفارش دهید . از منزل یا پشت میز کارتان ! با خیالی راحت و ذهنی آکنده از شلوغی ، ایده پردازی و طراحی وب سایتتان را ، آنلاین پیگیری کنید . همچنین در قبل وابستگی طراحی گرافیک به وب سایتتان را عرض کردیم . پیگیری این دو امر نیز در کنار هم و در اتاق ایده پردازی آنلاین ، قابل انجام می باشد . بی شک با مونیکس در رسیدن به اهدافتان ، موفق تر خواهید بود .

نمونه کار طراحی سایت
نمونه طراحی سایت ، شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، خبری ، نوبت دهی ، چند منظوره ، ...

تجربه سفارش طراحی سایت آنلاین!

سفارش طراحی سایت آنلاین را با مونیکس و تنها در چند کلیک تجربه کنید.

تجربه سفارش آنلاین

همانطور که ذکر شد ، گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش ساخت وب سایت آنلاین را مقدور ساخته است . و کلیه زمینه های ساخت وب سایت را شامل می شود ؛ اعم از سفارش ساخت وب سایت شرکتی ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت شخصی و ... همچنین فرم سفارش طراحی سایت آنلاین کاملا ساده و کاربر پسند بوده و تنها نیازمند چند کلیک ساده از سوی شماست ! لازم به ذکر است که سفارش ساخت وب سایت آنلاین در هزینه ها و زمان شما ، صرفه جویی چشم گیری خواهد کرد . وب مستر های مونیکس نیز با استفاده از مدرن ترین استاندارد های بهینه سازی ، بهترین ها را برایتان رقم می زنند . تنها با یک بار انجام سفارش ساخت وب سایت آنلاین در مونیکس ، شاهد کیفیت کار خروجی بی نظیری خواهید بود .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.