سفارش ریبرندینگ

سفارش ریبرندینگ آنلاین ؛ سفارش آنلاین ریبرندینگ | سفارش برندینگ آنلاین

ریبرندینگ

ریبرندینگ چیه ؟!

برند سازی دوباره یا " ریبرندینگ " انجام دوباره و یا تغییراتی در امور تبلیغاتی برند شماست . برای مثال زمانی که قصد باز طراحی لوگوی برند خود را دارید ، ریبرندینگ با متد آن های روز طراحی لوگو ، لوگوی شما را باز طراحی میکند . و یا انتخاب و برنامه ریزی دوباره برای استراتژی تبلیغاتی برند شما نیز ، از امور زیر شاخه ریبرندینگ میباشد . زمانی شما قصد بهبود استراتژی برندینگ خود را دارید که استراتژی قبلی دیگر جوابگوی شما نیست . به طور کلی وجود استراتژی های مدرن ، استراتژی قدیمی شما را نا کارآمد جلوه خواهد داد . در این مواقع شما احتیاج به برند سازی دوباره ، در جهت برندینگ مدرن خواهید داشت . انتخاب دوباره رنگ سازمانی نیز از مواردی میباشد که در روانشناسی ساخت هویت بصری بسیار تاثیر گذار است .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

برند سازی دوباره

هدف از ریبرندینگ چیه ؟!

هدف اصلی ریبرندینگ جذب بازار هدف جدید میباشد . مادامی که شما نسبت به ثبت یک برند و راه اندازی کسب و کار اقدام کردید ، استاندارد های برندینگ آن دوره را به کار بردید . اما تنها زمانی متد های ساخت هویت بصری ( برندینگ ) جوابگوی تبلیغات شما میباشند که استاندارد های هویت سازی آن به روز باشند . دنیای تبلیغات روز به روز دچار تحولات و تغییراتی به سمت مدرنیته است . برای جذب بازار هدف جدید ، حتماً احتیاج به روش های برندینگ نوین خواهید داشت ! به این منظور برای رقابت در بازار کار خود ، باید به روز باشید . به روز بودن از تغییر سبک کسب و کارتان از سنتی به پیشرفته شروع میشود . برای مثال می توانید در کنار فروش حضوری ، ضمن فروش آنلاین محصولات خود اقدام نمایید . لازم به ذکر است که برندینگ با متد های مدرن ، از تعهدات مونیکس میباشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش ریبرندینگ

چرا به شما سفارش ریبرندینگ بدیم ؟!

سفارش ریبرندینگ ( برند سازی دوباره ) در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش ریبرندینگ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مشاورین و مجریان برندینگ مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های برندینگ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش ریبرندینگ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در ریبرندینگ ، رعایت استاندارد های برند سازی مدرن و امور گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات برندینگ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، ریبرندینگ ( برند سازی دوباره ) خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.