سفارش چاپ پوستر

سفارش چاپ پوستر آنلاین ؛ سفارش آنلاین پوستر | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ پوستر

چاپ پوستر به چه دردی میخوره ؟!

چاپ پوستر جنبه تبلیغاتی از نوع نمایشی دارد . پوستر ها اکثراً برای نمایش به عموم در محلی نصب می گردند . پوستر به دلیل ابعاد بزرگ ، اگر در محلی مناسب نصب گردد ، بازدهی بیشتری را نسبت به تراکت خواهد داشت ؛ همچنین بیشتر از تراکت در معرض دید عموم قرار دارد . به طور معمول کاربرد چاپ پوستر برای اطلاع رسانی مراسم ، همایش و یا بازگشایی جدید ( یا مجدد ) میباشد . برای مثال زمانی که یک فیلم در سینما ها در وضعیت " به زودی " میباشد ، تهیه کنندگان آن فیلم ، نسبت به چاپ پوستر و نصب آن در مجاور سینما های مورد نظر ، اقدام می کنند . در حال حاضر چاپ پوستر یک نیاز اساسی تبلیغاتی برای اکثر برند ها میباشد . همچنین پوستر از محصولات چاپی تبلیغاتی بسیار پر طرفدار و در صورت هدفمند بودن نصب آن ، پر بازده است .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

پوستر

چه پوستری واسم چاپ می کنید ؟!

چاپ پوستر می تواند در هر ابعادی انجام شود . البته لازم به ذکر است که پوستر حتماً باید ابعاد بزرگتری را نسبت به تراکت داشته باشد . اما جنس پوستر چاپی محدودیت هایی را دارد . برای مثال یک پوستر بزرگ نباید در کاغذ تحریر معمولی چاپ شود . ( البته این مورد یک پیشنهاد است و گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در جنس پوستر چاپی هیچ محدودیتی ندارد . ) محل نصب نیز در جنس پوستر دخیل می باشد . برای مثال زمانی که شما قصد دارید پوستر شما در معرض دید عموم باشد ، حتماً باید آن را در محل رفت و آمد عموم نصب کنید . و نصب در معرض رفت و آمد عموم ، احتمال خیس خوردگی ، پارگی و ... را دارد . پس در این شرایط پوستر شما حتماً باید روکش سلفون مات / براق داشته باشد تا بودجه ای که به تبلیغات پوستری اختصاصی داده اید ، به هدر نرود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ پوستر​

چرا به شما سفارش چاپ پوستر بدیم ؟!

سفارش چاپ پوستر در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ پوستر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ پوستر نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ پوستر ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ پوستر خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.