طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، چاپ و تبلیغات ، برندینگ ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی سه بعدی و تولید موشن گرافیک ؛

خدمات قابل ارائه مونیکس میباشند ، که در این صفحه ، میتوانید در مورد این خدمات ، توضیحاتی مختصر بخوانید .
من بالای اکثر صفحه های سایت میام و خلاصه اون صفحه رو بهت میگم !

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در لغت به معنای ترسیم هنری " رنگ " ، " فضا " ، " صدا " و " تصویر " میباشد . طراحی گرافیک قالبی است که متن تبلیغ شما را برای مخاطبان در نقش های مختلف ، ابعاد و رنگ های مختلف ، نمایش می دهد . طراحی گرافیک از مهم ترین مواردی است که یک برند معتبر باید با استفاده از آن ، پیام خود را به مشتریان خود ، برساند . این ها همگی از متد هایی با عنوان های " متد های طراحی گرافیک مدرن ، متد های طراحی با روانشناسی رنگ ها و ... " تبعیت میکنند . که به روز بودن موارد ذکر شده از اصول و معیار های اصلی " طراحی گرافیک " میباشد .
به عنوان مثال ، کاربرد استفاده از " طراحی گرافیک " ، در کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور و ... ، نقش و رنگیست که بر روی کاغذ ، مقوا و ... ، چاپ یا حک میشوند .
لازم به ذکر است که طراحی گرافیک فضای تعاملاتی مدیران اجرایی یک برند را با مشتریان آن برند ، شکل می دهند . از این رو " طراحی گرافیک " در تبلیغ نویسی و ایده پردازی مرتبط با آن ، نقش به خصوصی دارد .
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با بهره گیری از مدرن ترین متد های طراحی گرافیک و روان شناسی رنگ ها ، بهترین و گویا ترین فضا را برای تعاملات با مشتری هایتان ، به ارمغان خواهند آورد .
تعاریف مختصری از " طراحی گرافیک " و کاربرد های آن ذکر شد . که در صورت نیاز ، میتوانید با مراجعه به صفحه " طراحی گرافیک " از اطلاعات کامل تری در این زمینه ، بهره مند شوید .

طراحی گرافیک | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
طراحی گرافیک
چاپ و تبلیغات | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ، از مواردی میباشد که نقش اساسی و تعیین کننده ای برای یک برند ، سازمان یا شرکت دارد . طراحی سایت امریست که موجب سهولت در بازاریابی هم میشود . و برند هایی که " طراحی سایت " را انجام داده اند و وب سایت مشخصی دارند ، به راحتی از آن برای معرفی کالا یا خدمات خود ، استفاده می کنند . البته طراحی سایت فقط و صرفا برای صاحبان سازمان ها و شرکت ها نیست و در انبوهی از موارد افراد با برند سازی و معرفی آن از طریق " طراحی سایت " نسبت به راه اندازی فروشگاه های آنلاین میکنند . پس در اینجا لازم است موارد نیاز به یک وب سایت را بدانیم :
- طراحی سایت شرکتی
- طراحی سایت فروشگاهی
- طراحی سایت چند منظوره
- طراحی سایت شخصی
- طراحی سایت خبری
- طراحی سایت ... و بسیاری از موارد که میتوانند ایده ای مشخص و هدفی معین را دنبال کنند .
از این رو ، طراحی سایت حرفه ای و با قیمت مناسب ، دریچه ای نو در زمینه بازاریابی اینترنتی ، برای صاحبین برند ها میباشد .
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، " طراحی سایت " را با قیمت هایی متناسب با بودجه شما و بهینه برای بارگذاری انجام میدهد .

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات ، عبارت است از تبلیغاتی که در قالب اموری چاپی مانند : کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور و ... ، عرضه شده و به بازار هدف برند ، ارسال میشوند . چاپ و تبلیغات از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی برند های بوده است ؛ لازم به ذکر است که امروزه " چاپ و تبلیغات " اکثرا جای خود را به " طراحی سایت " و تولید محتوا با استفاده از " طراحی گرافیک " و " برندینگ شخصی " داده است ، اما همچنان جای خود را محفوظ میداند ، به طوری که چاپ و تبلیغات میتواند در زمینه های تبلیغاتی یک برند ، 40 الی 50 درصد مشتریان بیشتری را نسبت به امور تبلیغاتی دیگر ، به خود جذب کند .
چاپ و تبلیغات را در مونیکس ، میتوانید به صورت آنلاین سفارش دهید و از اتلاف وقت خود در ترافیک ، بپرهیزید ! ثبت سفارش چاپ آنلاین از خدماتیست که مونیکس برای مشتریان خود فراهم آورده تا مشتریان از سراسر ایران ، سفارشات چاپی خود را آنلاین سفارش دهند ، البته به استثنای ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، کلیه خدمات قابل ارائه مونیکس را میتوانید به صورت آنلاین سفارش دهید و " سفارش چاپ آنلاین " تنها سفارش قابل ثبت به صورت آنلاین در مونیکس ، نیست !
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در زمینه چاپ و تبلیغات " ثبت سفارش چاپ آنلاین " را برای شما مقدور ساخته و جدای از این بحث ، ضمانت قیمت مناسب ، کیفیت بی نظیر و سرعت در زمان تحویل را هم به شما میدهد .
لازم به ذکر است که جهت " ثبت سفارشات چاپی آنلاین " ، از فهرست سایت ، گزینه ثبت سفارشات را انتخاب کنید و در بخش ذیل میتوانید به راحتی از همه جای ایران " سفارش آنلاین چاپ " ، دهید .

چاپ و تبلیغات | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
چاپ و تبلیغات
برندینگ | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
برندینگ

برندینگ

برندینگ یا همان برند سازی ، میتواند یک طراحی لوگو ساده باشد ، میتواند مجموعه ای از " طراحی گرافیک " هایی باشد که " طراحی لوگو " از پیش انجام شده شما در اکثریت آن نقش بسته باشند ، میتوانید نام برندتان باشد که با " برندینگ " حرفه ای ، آن را در همه جای دفتر کارتان میبینید و همچنین میتواند کالیته رنگ سازمانی تعریف شده از سوی شما باشد که هدفی مشخص و برنامه ریزی شده را دنبال میکند .
پس واضح است که برندینگ حرفه ای ، نقش اساسی در زمینه های جذب و نگهداری مشتری هایتان را ایفا میکند . خب ، برای " برندینگ " چه کنیم ؟! برای " برندینگ " ابتدا باید کالیته رنگی از پیش تعیین شده داشته باشیم ، سپس با استفاده از آن کالیته رنگی و متد های " طراحی گرافیک " ، طراحی لوگو برای برند ذیل ، انجام دهیم ؛ و در مرحله بعد باز هم با استفاده از " طراحی گرافیک " ، کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور و ... خود را طراحی میکنیم ( واضح است که با لوگوی از پیش طراحی شده ) و در آخر آن را چاپ میکنیم و یا در سایت خود ، از آن به عنوان بنر تبلیغاتی استفاده میکنیم .
در برندینگ ، " طراحی گرافیک " ، " طراحی سایت " ، " چاپ و تبلیغات " و همچنین " طراحی اپلیکیشن " یا حتی " تولید موشن گرافیک " ، دست به دست هم می دهند تا برایتان برند سازی حرفه ای انجام دهند ، یا به برند از پیش ساخته شما ، جان تازه ای ببخشند . ( ریبرندینگ ) یا " برندینگ دوباره .

طراحی اپلیکیشن

علاوه بر " طراحی سایت " ، " طراحی اپلیکیشین " نیز در مدرن سازی کسب و کار ها نقش بسیار مهم و اساسی ایفا میکند . طراحی اپلیکیشن میتواند برای ثبت سفارشات یک برند باشد یا وبلاگ آن ، یا ...
به طور کلی طراحی اپلیکیشن با توجه به نیاز کاربران ، امری است بهینه ؛ در جهت داشتن برندی به روز و مطمعن .
" طراحی گرافیک " در طراحی اپلیکیشن ها نقش بسزایی دارد . چرا که در طراحی اپلیکیشن ما برای جذب و نگهداری کاربران ، احتیاج به رابط کاربری و طراحی گرافیکی مدرن خواهیم داشت .
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با به روز ترین روش های " کد نویسی تمیز برای طراحی اپلیکیشن " اپلیکیشن هایی با پشتیبانی سیستم عامل های اندروید ، آی او اس و در مواردی ویندوز و مکینتاش را طراحی و تولید خواهد کرد که خیالتان از بابت جذب و نگهداری کاربرانتان راحت باشد !
موارد استفاده و سفارش از طراحی اپلیکیشن :
- طراحی اپلیکیشن محتوایی
- طراحی اپلیکیشن چند منظوره
- طراحی اپلیکیشن تحت وب
- طراحی اپلیکیشن ... و بسیاری از موارد که میتوانند ایده ای مشخص و هدفی معین را دنبال کنند . ( مانند اپلیکیشن ثبت سفارش چاپ آنلاین )

طراحی اپلیکیشن | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
طراحی اپلیکیشن
طراحی سه بعدی | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

تفاوت " طراحی گرافیک " با " طراحی سه بعدی " ، در محیط مختصاتی این دو ، میباشد . به این گونه که " طراحی گرافیک " ظاهری یک یا دو بعدی دارد و در این ابعاد طراحی میشود اما " طراحی سه بعدی " ظاهری سه بعدی داشته ، و در محیط مختصاتی سه بعدی (x, y, z) ، طراحی میشود .
از کاربرد های " طراحی سه بعدی "
- طراحی سه بعدی نمونه از محصول شما
- طراحی سه بعدی نما یا دکوراسیون دلخواهتان جهت اجرای بعد از طراحی
لازم به ذکر است که در طرح های سه بعدی ، با طرحی چند وجهی رو به رو هستیم که به راحتی تمامی وجوه آن ، قابل رویت هستند .

موشن گرافیک

جدای از " طراحی سایت " ، " طراحی گرافیک " ، یا " برندینگ " و " چاپ و تبلیغات " ، داشتن محتوای انیمیشنی تبلیغاتی ( موشن گرافیک ) ، از نیاز های تبلیغاتی یک سازمان یا شرکت میباشد . " طراحی و تولید موشن گرافیک " در برخی موارد حتی از ساخت تیزر های تبلیغاتی ( حقیقی ) ، بهینه تر میباشد . موشن گرافیک از مباحثی است که ارتباطی مستقیم با حوزه " طراحی گرافیک " دارد و کلیه اشکال یا ... قبل از متحرک سازی ، باید " طراحی گرافیک " شوند و سپس مراحل صدا گذاری یا ... را طی کنند .

طراحی سه بعدی | ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، چاپخانه آنلاین ، چاپ آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، سفارشات چاپی آنلاین ، سفارش چاپی آنلاین ، سفارش آنلاین چاپ ، سفارش چاپی آنلاین
تولید موشن گرافیک​