سفارش چاپ ست اداری​

سفارش چاپ ست اداری آنلاین ؛ سفارش آنلاین ست اداری | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری به چه دردی میخوره ؟!

چاپ ست اداری نوعی برندینگ هدفمند میباشد . وقتی شما در سربرگ خود نامه ای برای مشتری تان تایپ می کنید ، مشتری پس از دریافت نامه در ابتدا به نام فرستنده و لوگوی درج شده دقت میکند . سپس اگر هدفی از برندینگ ست اداری خود را پشت پرده هویت بصری خود پنهان کرده باشید ، آن هدف به وضوح در ذهن مخاطبتان شکل می گیرد . با این تفاسیر چاپ ست اداری برای شرکت ها ، اداره جات ، سازمان ها و یا ارگان ها ، قدم اول برندینگ محسوب میشود . ( البته بعد از طراحی لوگو که در اینجا چاپ ست اداری اشاره به برندینگ ثانویه دارد . ) رعایت رنگ سازمانی شما نیز در چاپ ست اداری برای " برندینگ هدفمند " لازم است . از اقلام موجود در ست های اداری نیز میتوان : سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت ، بعضاً فاکتور و همچنین فولدر را نام برد .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ست اداری

ست اداری من چه جوری چاپ میشه ؟!

ست اداری بنا به بودجه و نیاز شما ، در ابعاد و جنس های مختلف چاپ میشود . ست اداری ، بسته ای کاملا انتخابی است ؛ برای مثال شما می توانید پاکت نامه و سربرگ A4 سفارش دهید و همینطور میتوانید پاکت A4 و سربرگ A5 سفارش دهید . همچنین می توانید سربرگ خود را در جنس کاغذ تحریر معمولی چاپ کنید ، در صورتی که جنس پاکت نامه شما کتان میباشد . لازم به ذکر است که در چاپ ست اداری ، جدای از کیفیت چاپ و یا جنس و ابعاد ، طراحی گرافیک بسیار حائز اهمیت میباشد . چون هدف اصلی از چاپ ست اداری برندینگ هدفمند میباشد که این موضوع در گره سادگی و جذابیت طراحی گرافیک شما میباشد . همچنین چاپ ست اداری در چاپخانه آنلاین مونیکس با ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام میشود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ ست اداری​​

چرا به شما سفارش چاپ ست اداری بدیم ؟!

سفارش چاپ ست اداری در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ ست اداری خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ ست اداری نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ ست اداری ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ ست اداری خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.