موشن گرافیک

موشن گرافیک آنلاین ؛ سفارش طراحی و تولید تیزر های تبلیغاتی انیمیشنی ، ...

خدمات موشن گرافیک

خدماتی که موشن گرافیک ، شامل آنها میشود ؛ مانند تولید موشن گرافیک در قالب تیزر تبلیغاتی و انیمیشنی کوتاه ، ...

کاربردی یا خیر

در چه مواقی به تیزر تبلیغاتی انیمیشنی نیاز داریم؟

برای تبلیغات یک برند تنها " امور چاپی و کارت ویزیت و تراکت و ... " کافی نیست . برخی از برند ها گاهی اوقات به تیزر تبلیغاتی رو می آورند . سبک جدید این تیزر های تبلیغاتی ، موشن گرافیک نام دارد . ترکیبی از طراحی های گرافیک با موزیک و حرکت کاراکتر ها ! اشکال هندسی و لوگوی شما نیز در موشن گرافیک ، مورد بحث قرار میگیرند . پس برای سفارش موشن گرافیک ، پیش نیاز های شما ، لوگو و ایده های شما هستند . موشن گرافیک می تواند به جز طراحی گرافیک در زیر شاخه برندینگ نیز قرار بگیرد. شاخص های کانال های ویدیویی نشان می دهند که علاقه کاربران به تیزر های تبلیغاتی انیمیشنی حائز اهمیت است . البته ایده پردازی و تبلیغات هدف مند مربوط به بخش برندینگ می باشد . و در این بخش تنها راجب موشن گرافیک بحث خواهیم کرد .

نیاز برندتان به تیزر گرافیکی | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...
تیزر انیمیشنی کوتاه
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " تیزر انیمیشنی کوتاه " می باشد ، وارد بخش تیزر انیمیشنی کوتاه شوید .
گرافیک و تیزر تبلیغاتی | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...

طراحی گرافیک

نقش طراحی گرافیک در موشن گرافیک چیست؟

در بخش قبلی آمد که طراحی گرافیک در موشن گرافیک ، اهمیت دارد . اما چه اهمیتی ؟ موشن گرافیک ، در واقع همان طرح های گرافیکی می باشد ، که با صدا ترکیب شده اند . علاوه بر صدا ( موزیک ) حرکات طرح ها نیز سبب می شود که طرح های گرافیکی " موشن گرافیک " نام بگیرند . موشن گرافیک از ابتدای طراحی لوگو همراه طراحی گرافیک است . البته در بخش طراحی کاراکتر ها یا اشکال نیز ، تیزر انیمیشنی شما را همراهی می کند . در کل اگر موشن گرافیک را یک خانواده در نظر بگیریم ، طراحی گرافیک پدر آن خانواده و برندینگ مادر آن خانواده است . فرزندان آن خانواده نیز به ترتیب فرزند بزرگ نقش ایده پردازی و فرزند کوچک نقش تبلیغات تیزر را ایفا می کنند . دانستیم طراحی گرافیک با موشن گرافیک ارتباط مستقیم دارد . همچنین فرزند بزرگ ایده پردازی این برندینگ را بر عهده دارد . پس ایده پردازی ، در صورت نبود ، خانواده را اندوهگین می سازد .

تیزر تبلیغاتی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " تیزر تبلیغاتی " می باشد ، وارد بخش تیزر تبلیغاتی شوید .
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده های متحرک

آیا ایده پردازی در موشن گرافیک نیز نقشی را ایفا می کند؟

در " طراحی گرافیک " ذکر شد که ایده پردازی در آن نقش مهمی دارد . پس با ارتباط موشن گرافیک و طراحی گرافیک ، ایده پردازی در این مورد نیز ، نقش اساسی خواهد داشت . اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین در " موشن گرفیک " نیز آماده خدمات رسانی به شماست . لازم به ذکر است که اتاق ایده پردازی آنلاین ، برای کلیه خدمات مونیکس ، رایگان می باشد . تنها با ثبت نام در سایت می توانید از این قابلیت ، برخوردار شوید . مسلم است که برای تبلیغات برند خود ، ایده هایی دارید . ترکیب ایده های شما و مونیکس و مهارت های ذیل ، مختوم به بهترین خروجی خواهد شد . البته نگران نباشید ! حتی اگر برای تبلیغات برندنتان فعلا ایده ای ندارید نیز ، اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین ، در خدمت شماست . اگر قصد مطالعه خدمات مونیکس و انتخاب از میان آن ها برای تبلیغات اساسی برند خود را دارید ، وارد بخش " خدمات ما " شوید .

ایده پردازی گرافیکی | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...
کاراکتر سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " کاراکتر سازی " می باشد ، وارد بخش کاراکتر سازی شوید .
موشن گرافیک آنلاین | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...

سفارش موشن گرافیک

بعد از آماده سازی پیش نیاز ها به سفارش موشن گرافیک می پردازیم.

پیش نیاز های تیزر تبلیغاتی انیمیشن خود را آماده کرده ایم . این پیش نیاز های شامل امور طراحی گرافیک می شدند . البته برای سفارش تولید تیزر تبلیغاتی در مونیکس ، احتیاجی به پیگیری هر یک از این ها نخواهید داشت . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس همه پیش نیاز های کلیه خدمات خود را در این مجموعه جمع آوری کرده است . و شما به سادگی می توانید تنها پیگیر هدف اصلی خود از سفارش باشید . البته سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما ، مرحله به مرحله با تائید شما پیش خواهد رفت . کلیه مراحل ذیل به صورت آنلاین طی خواهد شد . و از منزل یا پشت میز کار خود ، به سادگی می توانید سفارشات خود را مدیریت کنید . البته لازم به ذکر است که بحث تخفیف های ویژه در سفارش تولید تیزر تبلیغاتی انمیشینی نیز ، صادق است .

انیمیشن آموزشی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن آموزشی " می باشد ، وارد بخشانیمیشن آموزشی شوید .
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

انواع موشن گرافیک

موشن گرافیک به چند دسته تقسیم می شود؟

کلیه پیش نیاز ها فراهم و شما نسبت به سفارش موشن گرافیک آنلاین اقدام کردید . ثبت سفارش موشن گرافیک آنلاین به سلیقه شما نیز بستگی دارد . که کدامیک از انواع آن را انتخاب خواهید کرد . تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، می تواند تلفیقی از اشکال هندسی باشد . همچنین می تواند کاراکتر های طراحی شده را متحرک سازد . تیزر تبلیغاتی انیمیشنی در حال حاضر تبدیل به یکی از قطب های اساسی تبلیغات شده است . پس برای طراحی تیزر تبلیغاتی انیمیشنی خود ، باید ایده های اساسی خرج کنید ! مشتریان شما ، با تیزر تبلیغاتی شما ، شما را می بینند . و انتخاب یا عدم انتخاب شما توسط آن ها ، به تبلیغات شما بستگی خواهد داشت . سلیقه شما و کاربرانتان نیز در این موضوع ، دخیل است . چرا که تیزر تبلیغاتی شما باید سلیقه بازار هدف شما را نیز در بر گیرد . پس اینجا احتیاج به مجموعه ای خواهید داشت ، که در برابر کیفیت کار شما ، مسئول باشد .

انواع تیزر گرافیکی | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...
انیمیشن تبلیغ محور
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن تبلیغ محور " می باشد ، وارد بخش انیمیشن تبلیغ محور شوید .
ضمانت به سبک مونیکس | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...

سبک ضمانت مونیکس

ضمانت خدمات سفارش شده به مونیکس چگونه می باشد؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، برای کلیه خدمات خود ضمانت های ویژه در نظر گرفته است . تا با آسودگی کامل ضمن ثبت سفارش اقدام نمایید . ضمانت های نام برده " بهترین کیفیت با پایین ترین قیمت و رعایت سرعت در زمان تحویل " می باشند . کلیه خدمات مونیکس مشمول این ضمانت خواهند بود . لازم به ذکر است سفارش موشن گرافیک آنلاین ( تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ) نیز مشمول این ضمانت می باشد . همانطور که ذکر شد تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما ، هویت بصری برندتان در مقابل مشتریانتان است . پس امری مهم و حیاتی می باشد ! شما لایق بهترین ها هستید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با بهره گیری از جدیدترین متد ها و استاندارد های گرافیکی ، بهترین بودنتان را ضمانت می کند . لازم به ذکر است که مونیکس در قبال اجرای کامل سفارش شما ، مسئول خواهد بود .

تصویر متحرک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " تصویر متحرک " می باشد ، وارد بخش تصویر متحرک شوید .

صدا گذاری

صدا گذاری تیزر های تبلیغاتی انیمیشنی به چه صورت است؟

دانستیم که تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، همان طرح های گرافیک تلفیق شده با صدا و حرکات هستند . پس در این جا بحث صدا گذاری نیز مطرح می باشد . صدا گذاری تیزر تبلیغاتی از موارد مهم در ایده پردازی آن می باشد . چرا که نسبت هیجان صدا ها با تحرک اشکال و کاراکتر ها باید در تناسب باشند . گاهی اوقات استفاده از موزیک تند و گاهی موزیک ملایم ملزوم می باشند . گاهی نیز احتیاج به میکس صدای حقیقی با موزیک پس زمینه می باشد . کلیه امور صدا گذاری نیز بخشی از سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما خواهند بود . و با تلفیق سلیقه شما و ایده و مهارت های ما ، مسلم است که خروجی ، مختوم به عالی خواهد شد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس کلیه پیش نیاز های شما جهت رسیدن به سفارش هدف را فراهم می آورد . و احتیاجی به پیگیری ریز جزئیات و اتلاف وقت خود ، نخواهید داشت . هر مرحله از تولید تیزر تبلیغاتی با هماهنگی شما پیش خواهد رفت . و مرحله به مرحله از شما تائید خواهیم گرفت . تا در آخر خروجی کار بنا به رعایت ضمانت های مونیکس ، تحویل شما گردد .

صدا گذاری گرافیکی ! | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...
انیمیشن اطلاع رسانی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن اطلاع رسانی " می باشد ، وارد بخش انیمیشن اطلاع رسانی شوید .
سفارش موشن گرافیک | موشن گرافیک ؛ تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، ثبت سفارش ساخت و طراحی موشن گرافیک آنلاین ، ...

موشن گرافیک آنلاین

آیا سفارش موشن گرافیک آنلاین نیز امکان پذیر است؟

در قبل هم ذکر شد که کلیه خدمات مونیکس ، قابلیت ثبت سفارش آنلاین را دارا هستند . سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشینی نیز از این قاعده مستثنا نیست . اتاق ایده پردازی آنلاین نیز در خدمت شماست . شما می توانید از منزل یا پشت میز کار خود ، به راحتی نسبت به ثبت سفارشات تبلیغاتی خود ، اقدام نمایید . این سفارشات " طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، چاپ و تبلیغات ، ... " می باشند . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس کلیه خدمات تبلیغاتی را به شما مشتریان عزیز قابل ارائه دانسته است . و همانطور که عرض شد کلیه خدمات ذیل ، برای تمامی نقاط ایران ، قابلیت ثبت سفارشات آنلاین را دارا هستند . همیطور تخفیف های ویژه برای هر نوع سفارش خود خواهید داشت . که به راحتی و با اعمال آن ها بهترین کیفیت را با پایین ترین قیمت سفارش داده اید .

نمونه کار موشن گرافیک
نمونه طراحی تیزر انیمیشنی کوتاه ، تیزر تبلیغاتی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن آموزشی ، ...
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.