مونیکس همراه شما کاندیدای گرامی !

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس آمادگی خود را برای خدمت رسانی به کاندیدای گرامی ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا اعلام می دارد .

چرابهت میگم مونیکس و انتخاب کن !

مونیکس کلیه خدمات طراحی و چاپ را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت شما عزیزان ارائه می دهد . همچنین طراحی گرافیک تبلیغات انتخاباتی شما با رعایت کلیه اصول برندینگ شخصی و طراحی گرافیک مدرن ، تحت نظر کارشناس طراحی گرافیک انجام می گردد . لازم به ذکر است که تعرفه های مونیکس به نحوی قیمت گذاری شدند که شما بهترین کیفیت ممکن را با مناسب ترین قیمت ممکن سفارش خواهید داد .

سرعت در زمان تحویل

بهترین کیفیت

مناسب ترین قیمت

صرفه جویی در زمان

تعرفه های مونیکس چه جورین !

تمامی خدمات طراحی گرافیک انتخاباتی و چاپ و تبلیغات انتخاباتی به نحو صحیح و متناسب با کیفیت قیمت گذاری شده اند . البته در مونیکس به هیچ وجه کیفیت معامله نمی شود . و ارائه خدمات با بهترین کیفیت وظیفه ماست ! با مونیکس شما خدمات : چاپ پوستر انتخاباتی ، چاپ کارت ویزیت انتخاباتی ، چاپ تراکت انتخاباتی و هدایای تبلیغاتی انتخاباتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها سفارش خواهید داد .

تعرفه های مونیکس رو داشته باش !

برای دانلود فایل پی دی اف تعرفه های تبلیغات انتخاباتی کلیک کنید !

هدیه مونیکس به شما !

در صورتی که مونیکس را برای خدمات طراحی و چاپ محصولات چاپی تبلیغاتی خود انتخاب کنید ؛ هدیه مونیکس به شما طراحی گرافیک رایگان محصولات چاپی انتخاباتی شما می باشد . به این منظور فرم مقابل را پر کنید تا با شما تماس بگیریم !

ثبت سفارش !

مونیکس یعنی هر چی که از تبلیغات میخواید . از پوستر و کارت ویزیت و ... بگییییر تا خودکارای تبلیغاتی و کلاً هدایای تبلیغاتی انتخاباتی ! برای ثبت سفارش فرم مقابل رو پر کنید تا خیلی زود باهاتون تماس بگیریم !

با آرزوی موفقیت برای شما کاندیدای گرامی !

مونیکس برای شما کاندیدای گرامی انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا صمیمانه آرزوی موفقیت می کند . باشد که با بیان وعده های عملی خود ، انتخاب مطمعن مردم بسیار عزیز کشورمان باشید و در مسیر خود همواره پیروزی و موفقیت نسیب شما باشد . همچنین باعث افتخار است تا در زمینه های : چاپ پوستر انتخاباتی ، چاپ کارت ویزیت انتخاباتی ، چاپ تراکت انتخاباتی و هدایای تبلیغاتی انتخاباتی با شما عزیزان همکاری داشته باشیم .