سفارش چاپ تراکت

سفارش چاپ تراکت آنلاین ؛ سفارش آنلاین تراکت | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ تراکت

چاپ تراکت به چه دردی میخوره ؟!

تراکت از قدیمی ترین و هدفمند ترین محصولات چاپی تبلیغاتی میباشد . تقریباً کلیه کسب و کار ها تبلیغات تراکتی را در برنامه تبلیغاتی خود قرار می دهند . تراکت به چند روش قابل ارائه به بازار هدف و جذب آن هاست . اولین روش ارائه تراکت پخش آن به صورت مستقیم است . به طوری که صاحبین کسب و کار ها فردی را برای پخش تراکت به رهگذران و یا کسب و کار های دیگر ، استخدام می کنند . روش دوم ارائه تراکت ، نصب ( چسباندن ) آن بر دیوار های مجاز و بدون پیگرد قانونی میباشد . استفاده کسب و کار های مختلف از چاپ تراکت متغیر است . برای مثال رستوران ها و کترینگ ها ، از چاپ تراکت به عنوان لیست قیمت استفاده می کنند . همچنین برخی دیگر از تراکت به عنوان آگهی استخدام نیز استفاده می کنند .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

تراکت

تراکت من چه چوری چاپ میشه ؟!

چاپ تراکت بنا به نیاز و بودجه شما ، در ابعاد و جنس های مختلف انجام میشود . برای مثال تراکت لیست قیمت کترینگ ها اکثراً در سایز A5 چاپ می شود . و یا به طور معمول فروشندگان قطعات خودرو ، تراکت خود را در ابعاد A4 چاپ می کنند . جنس تراکت به سلیقه شما و بازار هدف شما بستگی دارد . گاهی از چاپ تراکت توقع یک تبلیغات ارزنده را دارید ؛ پس جنس گلاسه ( کاغذ روغنی ) را انتخاب می کنید . در برخی موارد هم تراکت شما قرار است اطلاع رسانی یک بازگشایی جدید ( یا مجدد ) را بدهد . پس برای شروع ، تراکت با محتوای تخفیف های ویژه بازگشایی و یا تعرفه های خود را در قالب کاغذ تحریر معمولی چاپ می کنید . لازم به ذکر است گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس برای کلیه محصولات چاپی خود ، ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را می دهد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ تراکت​

چرا به شما سفارش چاپ تراکت بدیم ؟!

سفارش چاپ تراکت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ تراکت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ تراکت نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ تراکت ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ تراکت خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.