نمونه کارهای چاپ دیجیتال

نمونه کار چاپ دیجیتال ؛ نمونه کارهای خدمات چاپ دیجیتال | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

نمونه کار چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال چیه ؟!

چاپ دیجیتال یک روش فوق العاده سریع برای چاپ می باشد . البته کیفیت چاپ دیجیتال آن نسبت به چاپ افست مطلوب است . اما چاپ دیجیتال محدودیتی در تعداد چاپی کمتر از یک فرم نخواهد داشت . در این بخش نمونه کار برخی از امور چاپ دیجیتال انجام شده توسط مونیکس اعم از چاپ کارت ویزیت دیجیتال ، نمونه چاپ تراکت دیجیتال ، نمونه چاپ پوستر دیجیتال ، نمونه چاپ بروشور دیجیتال ، نمونه چاپ کاتالوگ دیجیتال و نمونه چاپ لیبل دیجیتال درج شده اند . این نمونه کار ها قطعاً گویای کیفیت کار خروجی بی نظیر مونیکس خواهند بود . خدمات چاپ دیجیتال در مونیکس با استفاده از به روز ترین متد ها انجام می گردند . همچنین کلیه استاندارد ها نیز تنظیم و رعایت خواهند شد . همچنین تلفیق سلایق شما با تجربیات و تخصص مونیکس منجر به کیفیت بالای خروجی نهایی می شود .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

تعرفه های چاپ دیجیتال

تعرفه های چاپ دیجیتال مونیکس چه جوریه ؟!

تعرفه های چاپ دیجیتال مونیکس متناسب با هر نیاز و بودجه ای قیمت گذاری گردیده اند . در مونیکس شما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . همچنین تجربه سفارش آنلاین خدمات چاپ دیجیتال برای شما عزیزان حتما مطلوب خواهد بود . تخفیف های ویژه مونیکس نیز شما را تا پایان سفارشتان همراهی خواهد کرد . لازم به ذکر است که تبلیغات با امور " چاپ دیجیتال " اصلا هزینه نیست ! این بودجه قطعاً سرمایه گذاری برای پیشرفت برندتان خواهد بود . نمونه کار های چاپ دیجیتال نیز گویای کیفیت خروجی بی نظیر سفارشات هستند . در مونیکس خدمات چاپ دیجیتال با ضمانت بهترین کیفیت خروجی ، رعایت استاندارد ها و متد های به روز و به صورت آنلاین سفارش گیری می شوند . با سفارش آنلاین خدمات چاپ دیجیتال در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ دیجیتال

خب این از نمونه کار چاپ دیجیتال شما ، حالا سفارش ؟!

نمونه کار های چاپ دیجیتال مونیکس در این صفحه درج شده اند و شاهد کیفیت خروجی بی نظیر امور هستید ! سفارش کلیه امور تبلیغاتی در چاپخانه آنلاین مونیکس به راحتی و تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد . خدمات چاپ دیجیتال در مونیکس با متد های مدرن و روز دنیا انجام می شوند . همچنین رعایت کلیه استاندارد ها و اصول چاپ دیجیتال از تعهدات مونیکس خواهد بود . رضایت مشتریان عزیز از سفارش آنلاین چاپ دیجیتال ، رسماً در دستور کار مونیکس قرار دارد . ضمانت بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت نیز در جهت رضایت خاطر شما عزیزان در سفارشات ذکر می گردد . به راحتی و از منزل یا پشت میز کار خود امور چاپ دیجیتال خود را سفارش دهید ! کنترل و بررسی لحظه ای اجرای سفارش چاپ دیجیتال شما نیز به سادگی از طریق پنل کاربری امکان پذیر خواهد بود .

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.