سفارش چاپ کاتالوگ

سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین ؛ سفارش آنلاین کاتالوگ | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ به چه دردی میخوره ؟!

در کاتالوگ ها اکثراً به معرفی خدمات ، توضیحات و یا حتی تعرفه های ذیل پرداخته میشود . شما میتوانید با چاپ کاتالوگ مشتریان خود را از موجودی انبار خود مطلع سازید . برای مثال زمانی که فضای کافی برای قرار دادن کلیه محصولات خود را ندارید ، با چاپ کاتالوگ ، تصاویر کامل به همراه رنگ بندی و مشخصات کامل محصولات ذیل را به مشتریانتان ارائه می دهید . پس نتیجه حاصل میشود که چاپ کاتالوگ مورد استفاده برای اکثر مشاغل میباشد . ( مشاغل فروشگاهی ، نمایندگی ها و یا حتی مشاغل خدماتی ) به طور کلی کاتالوگ یکی از محصولات چاپی تبلیغاتی بسیار پر کاربرد است . از موارد کاربرد کاتالوگ در زمینه های تبلیغاتی ، میتوان به کاتالوگ معرفی هتل ها اشاره داشت ؛ که با چاپ کاتالوگ و ارائه آن به شهر های دیگر ، آمادگی میزبانی خود از مسافران را اعلام میکنند .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

کاتالوگ

کاتالوگ من چه جوری چاپ میشه ؟!

چاپ کاتالوگ بنا به بودجه و همچنین نیاز شما ، در ابعاد ، جنس و یا حتی نوع صحافی مختلف انجام میشود . جنس جلد کاتالوگ معمولاً با جنس کاغذ داخلی آن متفاوت میباشد . حجم اطلاعاتی که قصد دارید در کاتالوگ خود بیان کنید نیز ، در ابعاد کاتالوگ شما دخیل است . نوع صحافی شما هم اغلب بستگی به تعداد برگه های کاتالوگ شما دارد . برای مثال یک کاتالوگ با تعداد صفحات زیاد نمی تواند با منگنه لوپ صحافی بشود ، به این ترتیب باید صحافی سیمی مورد استفاده قرار بگیرد . چاپ کاتالوگ هزینه های زیادی دارد اما در برخی موارد مقرون به صرفه نیز میباشد ! به طور کلی وقتی هدف شما انجام تبلیغات پربازده با چاپ کاتالوگ میباشد ، در قبال هزینه ای که انجام می دهید لایق بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشید که موارد ذیل شامل تعهدات مونیکس میباشند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ کاتالوگ​

چرا به شما سفارش چاپ کاتالوگ بدیم ؟!

سفارش چاپ کاتالوگ در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ کاتالوگ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ کاتالوگ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ کاتالوگ ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ کاتالوگ خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.