سفارش چاپ کارت ویزیت

سفارش چاپ کارت ویزیت آنلاین ؛ سفارش آنلاین کارت ویزیت | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت به چه دردی میخوره ؟!

کارت ویزیت در برخی موارد وسیله تبلیغات شخصی برای معرفی یک شخص و در موارد دیگر مورد استفاده تبلیغات عمومی برای معرفی یک کسب و کار آزاد ، شرکتی و ... میباشد . کارت ویزیت ، در حقیقت نمایشی از هویت یا برند شماست . تقریباً کلیه کسب کار ها احتیاج به چاپ کارت ویزیت دارند . به طور کلی کارت ویزیت معرف شما در ابعاد مختلف میباشد که در کیف کارت های مشتری شما قرار می گیرد . وقتی مشتری شما به شما سفارش محصول یا خدماتتان را می دهد ، برای سفارشات بعدی ایشان ، کارت ویزیت شما یاد آور محصولات ، خدمات و همینطور نشانی یا شماره تماس شما خواهد بود . کارت ویزیت یک نمونه از تبلیغات چاپی بسیار مؤثر در پیشرفت کسب و کار شماست . همچنین به نوعی لازمه ایجاد هر کسب و کاری ، چاپ کارت ویزیت است .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

کارت ویزیت

چه کارت ویزیتی واسم چاپ می کنید ؟!

چاپ کارت ویزیت در ابعاد و همچنین جنس های مختلف انجام می شود . از سایز های استاندارد برای چاپ کارت ویزیت ، میتوان به 8.5 در 4.8 و همچنین 9 در 6 اشاره کرد . جنس کارت ویزیت هم بنا به بودجه و نیاز شما گستردگی سلایق را در بر می گیرد . ( برای مثال کارت ویزیت سلفون مات / براق ، کارت ویزیت لمینت مات / براق ، گلاسه ، کتان و ... ) همانطور که در بخش قبلی ذکر شد کارت ویزیت هویتی از شما در دستان مشتری شماست . پس کیفیت کارت ویزیت و برقراری تناسب میان طراحی آن و کسب و کار شما ، بسیار حائز اهمیت است . و از آنجایی که ماندگاری کارت ویزیت بسیار مهم است ؛ چاپ کارت ویزیت در چاپخانه آنلاین مونیکس ، با دستگاه های پیشرفته افست انجام میشود و تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما خواهیم داد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ کارت ویزیت

چرا به شما سفارش چاپ کارت ویزیت بدیم ؟!

سفارش چاپ کارت ویزیت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ کارت ویزیت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ کارت ویزیت نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ کارت ویزیت ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ کارت ویزیت خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.