سفارش چاپ بروشور

سفارش چاپ بروشور آنلاین ؛ سفارش آنلاین بروشور | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ بروشور

چاپ بروشور به چه دردی میخوره ؟!

چاپ بروشور اغلب برای لیست قیمت های کافی شاپ یا رستوران ها انجام می گردد . بروشور جنبه تبلیغاتی هدفمندی را به دنبال دارد . البته انجام برندینگ در کلیه محصولات چاپی بسیار حائز اهمیت است . اما به دلیل چند لت بودن بروشور ، گستردگی فضا برای برندینگ مناسب ، در هدفمند بودن این تبلیغات ، بی تاثیر نیست . بروشور نمونه کوچک و مقرون به صرفه همان کاتالوگ است . پس مانند کاتالوگ می توانید در هر لت از بروشور ، برندینگ نام و یا لوگوی خود را داشته باشید . همچنین لحاظ کد تخفیف در بروشور ، به ارزش آن می افزاید . به طور کلی بروشور یک ابزار بسیار مناسب برای برندینگ تبلیغاتی میباشد . حتی در لیست قیمت ها که جنبه تبلیغاتی پخشی ندارند ! البته گاهی اوقات از بروشور برای معرفی یا بیان طریقه مصرف یک محصول نیز استفاده میشود .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

بروشور

چه بروشوری واسم چاپ می کنید ؟!

بروشور نیز مانند کلیه امور چاپی تبلیغاتی ، در ابعاد و جنس های مختلف چاپ میشود ؛ بنا به نوع نیاز شما و همچنین محتوایی که قصد دارید در بروشورتان به بیان آن بپردازید . هر بروشور از دو تا چند لت تشکیل میشود . برای مثال یک کاغذ A4 را در نظر بگیرید ، از روی عمودی آن ، سه تای مساوی بزنید . حالا یک کاغذ A4 با سه لت پشت و رو دارید ! هر کدام از سه قسمت به وجود آمده بعد از تا زدن ، یک لت با دو وجه به شمار می آید . جنس بروشور هم بنا به نوع تبلیغات شما متغیر است . برای مثال در کافی شاپ ها برای لیست قیمت ، اغلب از بروشور های کرافت استفاده می شود . کترینگ ها نیز برای تبلیغات بروشوری خود ، از کاغذ روغنی ( گلاسه ) استفاده میکنند . به طور کلی انتخاب ابعاد بروشور چاپی کمی محدودیت دارد ؛ اما انتخاب جنس آن ، به نوع تبلیغات شما بستگی دارد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ بروشور​

چرا به شما سفارش چاپ بروشور بدیم ؟!

سفارش چاپ بروشور در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ بروشور خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متود های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ بروشور نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ بروشور ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ بروشور خود را آنلاین سفارش دهید !

اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.