طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی آنلاین ، سفارش طراحی دکوراسیون ، محصول سه بعدی ، ...

خدمات طراحی سه بعدی

خدماتی که طراحی سه بعدی ، شامل آنها میشود ؛ مانند طراحی از روی نمونه محصول شما ، طراحی نما یا دکوراسیون دلخواه ، ...

به چه علت

چرا باید سفارش طراحی سه بعدی ثبت کنید؟

گاهی اوقات ، برای تولید یک محصول ، قبل از سفارش به خط تولید ، نیاز به یک نمونه 3 بعدی برای بررسی ابعاد خواهیم داشت . یا برای طراحی دکوراسیون ، یک نمونه پیش از اجرا را می توانید مشاهده کنید . یا برای طراحی موکاپ اختصاصی کالای خود ، به طراحی 3D احتیاج دارید . طراحی محصول سه بعدی و طراحی دکوراسیون داخلی ، هر دو از زیر شاخه های مهم طراحی 3 بعدی می باشند . در کل بررسی امور خدماتی اجرایی ، قبل از اجرا ، با طراحی 3D امکان پذیر است . البته به غیر از موکاپ این شرایط صادق است . موکاپ طرحی از محصول از پیش ساخته شماست . که بنا به هر دلیلی سفارش طراحی 3 بعدی را به عکاسی ترجیح می دهید . البته موکاپ می تواند حتی یک ایده باشد ! و محصول ذیل ، از ابعاد فیزیکی برخوردار نباشد . لازم به ذکر است که شباهت سفارش طراحی ۳ بعدی شما به واقعیت ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .

درک نیاز به ابعاد سه گانه | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...
طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
سه بعدی شوید ! | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی چه مقدار به واقعیت نزدیک می باشد؟

طراحی 3 بعدی بنا به طرح های ارائه شده توسط شما ، می تواند تا نود درصد ایده شما را به نمایش بگذارد . اما در کل به واقعیت نزدیک ! شاید شما سفارش طراحی 3D موکاپ داشته باشید . شاید هم طراحی دکوراسیون داخلی ! فرقی نمیکند . درصد شباهت سفارش طراحی 3 بعدی شما به محصولتان ، به طرح های ارائه شده توسط خودتان ، بستگی دارد . هر اندازه که اطلاعات طراح 3 بعدی از ایده شما و از واقعیت محض ، بیشتر باشد ، درصد شباهت نیز بیشتر خواهد بود . پس برای طراحی دکوراسیون داخلی احتیاج به عکس های نما داریم . و برای طراحی موکاپ 3D ، احتیاج به ایده شما ! البته موقع سفارش طراحی سه بعدی آنلاین ، از شما موارد مورد نیاز درخواست خواهد شد . در ادامه و در بخش " اسناد قابل ارائه " نیز خلاصه ای از این موضوع ، ذکر شده است . چون در سفارش طراحی ۳ بعدی ، ارائه شواهد واضح ، بسیار مهم است .

طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده های سه بعدی

آیا ایده پردازی در طراحی سه بعدی نقشی را ایفا می کند؟

برای طراحی موکاپ یک لیوان که میخواهید آن را تولید کنید بله ! احتیاج به ایده پردازی ، احساس می شود . طراحی 3D موکاپ از روی محصول شما نیز ، احتیاج به ایده پردازی دارد ! بررسی محصول قبل از تولید ، بسیار مهم است . نمایان کردن محصول قبل از تولید برای مشتریان نیز ، بسیار حائز اهمیت می باشد . گاهی اوقات قصد دارید قبل از تولید محصولتان ، با تیزر انیمیشنی ( موشن گرافیک ) تبلیغ را شروع کنید . در این مواقع نمونه سازی سه بعدی محصول شما ، احتیاج به ایده قبلی دارد . البته لازم به ذکر است که اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین مونیکس ، به رایگان در اختیار مشتریان این بخش قرار خواهد گرفت . و به راحتی می توانید قبل از سفارش طراحی 3 بعدی پروژه خود ، مشاوره رایگان بگیرید . در این بخش از طراحی موشن گرافیک صحبت کردیم . در صورت لزوم صفحه " موشن گرافیک " را نیز مطالعه نمایید . چرا که سفارش موشن گرافیک ، می تواند در انواع خود ، با طراحی ۳ بعدی در ارتباط باشد .

افکارتان در ابعاد سه تایی | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...
طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
ابعاد گرافیکی ! | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...

طراحی گرافیک!

آیا طراحی گرافیک نیز در طراحی سه بعدی نقشی دارد؟

خب در " برندینگ " به نقش موکاپ ها در تبلیغات پرداختیم . و دلیل وجود آن ها را ذکر کردیم . طراحی موکاپ 3D بدون طراحی گرافیک ، تصویری از یک محصول خام خواهد بود . مسلم است که شما می خواهید طرح تبلیغاتی تان بر روی موکاپتان نقش ببندد . پس در اینجا به طراحی گرافیک نیاز است . البته گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، کلیه خدمات مربوط را پشتیبانی می کند . و در محاسبه تعرفه ها ریز قیمت ها را ، برای وضوح کامل نقش خدمات دیگر ، نمایان میکند . سفارش طراحی گرافیک به صورت آنلاین امکان پذیر است . مسلم است که طرح تبلیغاتی شما ، به لوگوی شما وابسته است . پس اگر هنوز برندینگ نکرده ، و قصد طراحی لوگو را دارید ، وارد بخش طراحی گرافیک شوید . لازم به ذکر است که کلیه تعرفه های مونیکس ، برای همگان و هر بودجه ای محاسبه شده است . سفارش طراحی ۳ بعدی نیز از این قاعده مستثنا نیست . و متناسب با هر بودجه ای میتوانید طراحی 3D سفارش دهید .

طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

طراحی سه بعدی آنلاین

آیا سفارش طراحی 3D نیز به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

همانطور که در بخش های خدمات دیگر مونیکس ذکر گردید ، بله ! کلیه خدمات مونیکس قابلیت سفارش آنلاین را دارا هستند . سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین نیز امکان پذیر است . همانطور در در قبل ذکر شد ، شما برای تبلیغات ، احتیاج به ایده دارید . به راحتی می توانید برای ایده پردازی امور تبلیغاتی خود ، از اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس نیز استفاده کنید . استفاده از اتاق ایده پردازی آنلاین ، برای کاربران مونیکس ، رایگان می باشد . پس اگر قصد تبلیغات حرفه ای دارید ، از منوی سایت اقدام به ثبت نام کنید . فوراً اتاق ایده پردازی آنلاین در ناحیه کاربری شما فعال خواهد شد . و سپس به راحتی می توانید مشاوره آنلاین رایگان ، دریافت نمایید . با دریافت مشاوره آنلاین ، ایده های جذابی دریافت خواهید کرد . و به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد . سپس به راحتی سفارش طراحی ۳ بعدی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید .

ابعاد سه بعدی آنلاین | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...
طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
رضایت شما ، اولویت ما | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...

ضمانت مونیکس

ضمانت مونیکس در قبال سفارشات شما

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، همواره رضایت مشتریان را در دستور کار خود قرار می دهد . رضایت شما هدف ماست . و سفارش طراحی سه بعدی آنلاین نیز مانند کلیه خدمات مونیکس ، دارای ضمانت میباشد . ضمانت های قابل ارائه توسط مونیکس ، بهترین کیفیت با بهترین قیمت و با رعایت سرعت در زمان تحویل میباشد . شما لایق بهترین ها هستید . مونیکس برای بهترین بودنتان ضمانت تعیین میکند ! ایده پردازی از شما و اجرا با بهترین کیفیت ممکن با مونیکس ! ما در برابر سفارشات شما مسئول هستیم و وظیفه خود را به خوبی اجرا خواهیم کرد . در سفارشات طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی محصول سه بعدی و طراحی موکاپ 3D ، مواردی قابل ذکر است . که در بخش بعدی ، به پاره ای از این موارد می پردازیم . لازم به ذکر است که سفارش طراحی سه بعدی آنلاین ، مانند دیگر خدمات مونیکس شامل تخفیف های ویژه می باشد . البته سفارش طراحی ۳ بعدی متناسب با هر بودجه ای ، قیمت گذاری شده است . و قیمت مناسب را در کنار تخفیف های ویژه را تجربه خواهید کرد !

طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .

اسناد قابل ارائه

برای شباهت نمونه طراحی 3D شما به واقعیت ، به چه مواردی نیاز است؟

در قبل ذکر شد که طراحی 3D برای اجرا ، احتیاج به موارد مهمی دارد . برای طراحی دکوراسیون داخلی ، طراح احتیاج به عکس هایی با وضوح بالا و ابعاد دقیق دکوراسیون شما خواهد داشت . برای طراحی نما 3D نیز این مورد صدق می کند . و برای برخی از سفارشات طراحی محصول سه بعدی ، احتیاج به وجود فیزیکی محصول می باشد . برای برخی دیگر از موارد طراحی محصول 3D ، احتیاجی به وجود فیزیکی محصول ذیل نیست . و در این موارد عکس ها و ابعاد واضح ، کفایت می کند . توضیحات کوتاهی را در این بخش ذکر کردیم . اما گروه طراحی مونیکس ، مطابق با سفارش طراحی سه بعدی شما ، شواهدی کامل از شما درخواست خواهد کرد . این امر به دلیل لزوم اجرای ضمانت های مونیکس ضروری خواهد بود . چون هماهنطور که از قبل ذکر شد ، مشتریان طراحی 3D ، حساسیت شدیدی بر روی شباهت طراحی با واقعیت را دارند . و برای اجرای شرط رضایت مشتری ، شواهد کامل از " محصول ، نما ، دکوراسیون و ... " از شما درخواست خواهد شد . لازم به تاکید است که ارائه شواهد واضح در سفارش طراحی ۳ بعدی ، بسیار حیاتی می باشد .

پیش نیاز های طراح | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...
طراحی محصول تولیدی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی 3D شما " طراحی محصول تولیدی " می باشد ، وارد بخش طراحی محصول تولیدی شوید .
آنلاین ، از تمام نقاط ایران | طراحی سه بعدی ؛ سفارش طراحی دکوراسیون داخلی 3D ، محصول سه بعدی ، سفارش طراحی 3 بعدی آنلاین ، ...

سفارش طراحی سه بعدی

آیا سفارش طراحی سه بعدی نیز به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

سفارش طراحی سه بعدی نیز ، مانند کلیه خدمات مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر است . همانطور که قبلا نیز ذکر شد ، ویژگی اتاق ایده پردازی آنلاین هم برای طراحی 3D فعال است . پس به صورت آنلاین و با شعار " از منزل یا پشت میز کار " ، بدون اتلاف وقت و با فرار از شلوغی ، سفارش دهید ! کلیه امکانات برای عدم تمایز سفارشات حضوری و آنلاین ، فراهم گردیده است . و به راحتی و با چند تا کلیک هم مشاوره گرفته ، و هم در صورت رضایت ، سفارش دهید . در بخش های قبلی ذکر شد ؛ اما لازم به ذکر است که کلیه تخفیف های ویژه ، برای سفارش طراحی 3D نیز قابل اعمال هستند . همچنین در سفارش طراحی ۳ بعدی نیز ، مانند کلیه خدمات مونیکس ، مرحله به مرحله اجرای سفارش ، توسط مشتریان محترم قابل بررسی میباشد .

نمونه کار طراحی سه بعدی
نمونه طراحی محصول تولیدی ، موکاپ سه بعدی ، نمای ساختمان ، نمونه سازی کلی ، ...
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.